DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2023

Tegoroczna uroczystość

Dnia Przedszkolaka w Przedszkolu w Niechcicach miała charakter sportowy, której towarzyszyło hasło:

My sport uprawiamy, dlatego świetnie wyglądamy”.

Celem uroczystości było dostarczenie dzieciom kolejnej okazji do świętowania, wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Dzieci integrowały się i nawiązywały bliższy kontakt między sobą, nauczycielkami i personelem przedszkola, kształtowały świadomość przynależności do „przedszkolnej rodziny”.

Od samego rana wszystkie grupy wyszły na plac przedszkolny, gdzie towarzyszyły im utwory z przedszkolnej płytoteki. Tego dnia nie zabrało również tradycyjnych zabaw ze śpiewem, przedszkolnych tańców oraz konkursów sprawnościowych.

Na zakończenie uroczystości każda grupa otrzymała pamiątkowy dyplom za aktywny udział w świętowaniu Dnia Przedszkolaka.

Wszystkie dzieci częstowały się popcornem i watą cukrową. O słodkie momenty zadbała Rada rodziców, która sfinansowała poczęstunek

Podziękowania należą się wszystkim nauczycielkom, które aktywnie przygotowywały i uczestniczyły w zabawach razem z dziećmi. Ale szczególne podziękowania należą się Paniom Monice Hampel, Monice Kołton, które koordynowały całe przedsięwzięcie.

Dziękujemy i prosimy o więcej.