Zajączki

Zajączki to my !!!

Maja, Blanka, Lenka, Zuzia, Franek, Kalinka, Alan, Zuzia, Leon, Zosia, Blanka, Leon Jaś, Zuzia i Hania.

Zaczynamy nasza przedszkolną przygodę. Jesteśmynajmłodszą  grupą  przedszkolną - 3 latków.

Naszymi nauczycielami w  roku szkolnym 2021/2022 są: mgr Aleksandra Burkin i mgr Gabriela Jarzębska, którym pomaga p. Mariola Zięba.

Zajączki wkraczając w świat przedszkolaka poznają świat głównie poprzez zabawę. Uczą się wielu różnych ciekawych rzeczy, przede wszystkim samodzielności, podstawowych czynności z zakresu higieny osobistej oraz zasad dobrego przedszkolaka.

Wszelkie działania maluszków zmierzają do poznania siebie, dostrzeżenia innych, odkrywania świata. Pomocą służą kąciki tematyczne, w których dzieci spędzają dużo czasu. Dziewczynki lubią zabawę w kaciku kuchennym oraz lalek, chłopcy tworzą swoje pierwsze budowle z rozmaitych klocków, tworzą trasy dla samochodów. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania i doświadczenia.  Na wspólnych zajęciach śpiewają, tańczą, uczą się wierszyków, rysują, malują farbami, wyklejają, lepią z różnych mas.  Bardzo lubią spacery i zabawy w naszym ogrodzie przedszkolnym. Po dniu"ciężkiej pracy" :-) relaksują się i odpoczywają słuchając bajek lub muzyki relaksacyjnej.